Filma Me Titra Shqip: Solitary

89 min 2020 4.4 / 11
Kategoria: Fantashkence
Viti: Aug 31, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.307
Shikime: 2589
Trailer: YouTube
Pershkrimi
'Solitary' është një film fantastiko-shkencor për një njeri i cili zgjohet brenda një dhome për të zbuluar se është një i burgosur i dërguar në hapësirë për të formuar koloninë e parë të Tokës, dhe më keq - shoqja e tij e qelisë Alana është e vendosur të shkatërrojë gjithçka.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR