Filma Me Titra Shqip: Berlin, Berlin

80 min 2020 5.8 / 27
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: May 8, 2020
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 38.646
Shikime: 2422
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e Lolës në Berlin është po aq e ndërlikuarar sa gjithmonë. Pasi historia me Svenin, kushëririn e saj të dytë, mbaroi, ajo u lidh me shokun e saj të ngushtë, Hartin dhe tani janë gati të martohen. Por Sveni ka një tjetër plan.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR