Filma Me Titra Shqip: 3 Idiots

170 min 2009 8 / 1313
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Dec 23, 2009
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 10,847
Shikime: 1300
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Dy miq të fillojnë një kërkim për një mik të humbur. Në këtë udhëtim, ata ndeshen me një bast të gjatë të harruar, një martesë që ata duhet të prishin, dhe një funeral që del jashtë kontrollit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR