Filma Me Titra Shqip: Gatham

120 min 2020 6.5 / 1
Kategoria: Thriller
Viti: Nov 6, 2020
Gjuha Origjinale: TE
Popullariteti: 4.619
Shikime: 2884
Trailer: YouTube
Pershkrimi
ATHARashi dhe e dashura e tij Hadithi nisen në udhëtim për tek babai i Rashit, por rrugës i prishet makina. Një i huaj rastësor i fton të qëndrojnë në shtëpinë e tij. Këtu nis një ngjarje e ndërlikuar me plot mister përsa i përket lidhjes së Rashit me të panjohurin dhe mënyrën si zgjidhet situata.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR