Filma Me Titra Shqip: Greenland

120 min 2020 7.1 / 591
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Jul 29, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1283.929
Shikime: 5463
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhon Gerriti, gruaja e tij dhe djali i tyre bëjnë një udhëtim të rrezikshëm për të gjetur një vend të sigurt sepse një kometë planet-vrasëse i është drejtuar Tokës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR