Filma Me Titra Shqip: A Cool Fish

108 min 2018 6.3 / 18
Kategoria: Komedi Thriller
Viti: Nov 15, 2018
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 2.742
Shikime: 754
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy hajdutë dhe një ish-polic përpiqen të provojnë veten e tyre pas shumë dështimeve në jetë. Ndërsa dy hajdutët fshihen në banesën e një vajze pas një grabitjeje të dështuar në një dyqan celularësh, ish-polici përpiqet të gjejë armën e zhdukur. Pas shumë peripecive, në vend që të provojnë veten, arrijnë ta gjejnë atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR