Filma Me Titra Shqip: Bayou Caviar

111 min 2018 4.9 / 17
Kategoria: Krim Thriller
Viti: Oct 5, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27.258
Shikime: 1108
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-kampion boksi dhe shoqja e tij përzihen me mafien ruse pasi ai bëhet dëshmitar një krimi të kryer nga ta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR