Filma Me Titra Shqip: Blind

90 min 2019 5 / 5
Kategoria: Dramatik Horror
Viti: Jul 10, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.024
Shikime: 3405
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Faye, një ish-aktore që humbet shikimin për shkak të një operacioni lazer sysh, lufton për të vendosur në vijë jetën e saj, ndërsa jeton vetëm në shtëpinë e saj të ëndrrave në Hollywood Hills. E shtyrë nga shoqja e saj Sofia, ajo fillon të hapet me Luk, një trajner personal që është memec dhe mund të komunikojë vetëm përmes telefonit të tij celular. Kur shfaqet një i panjohur i maskuar me emrin djali i bukur, Fej kupton se nuk është aq e vetme sa mendon.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR