Filma Me Titra Shqip: Men of Honor

129 min 2000 7.3 / 1377
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 13, 2000
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27.805
Shikime: 1501
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në historinë e vërtetë të palombarit (marinar) të parë afrikano-amerikan Carl Brashear dhe njeriut që e stërviti atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR