Filma Me Titra Shqip: Chemical Hearts

93 min 2020 7.6 / 542
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Aug 21, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 118.734
Shikime: 3564
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në ditën e parë të vitit të fundit të gjimnazit, Henri Peixh takohet me studenten e transferuar, Grejs Taun, dhe duket sikur gjithçka është gati të ndryshojë. Kur Grejs dhe Henri përzgjidhen si kryeredaktorët e gazetës së shkollës, ai menjëherë tërhiqet nga vajza e re misterioze. Ndërsa mëson sekretin tronditës që i ka ndryshuar jetën asaj, ai e gjen veten duke u dashuruar me të, ose të paktën me personin që ai mendon se ajo është.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR