Filma Me Titra Shqip: Come Away

94 min 2020 6.1 / 10
Viti: Nov 12, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 31.672
Shikime: 1927
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur vëllai i tyre i madh vdes, Piteri dhe Liza kërkojnë të shpëtojnë prindërit e tyre nga dëshpërimi derisa të detyrohen të zgjedhin midis shtëpisë dhe imagjinatës, duke hedhur bazën për udhëtimet e tyre ikonike në botën e çudirave dhe Kurrkund.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR