Filma Me Titra Shqip: Come Play

96 min 2020 6.8 / 65
Kategoria: Horror
Viti: Oct 28, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 918.762
Shikime: 2970
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një përbindësh me emrin Leri shfaqet përmes pajisjeve telefonike dhe teknologjike. E vetmja gjë që kërkon është një mik të vërtetë. Preja e tij e radhës është një djalë autik, i cili gjithashtu kërkon një mik të vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR