Filma Me Titra Shqip: Dreambuilders

81 min 2020 7.1 / 19
Viti: Feb 6, 2020
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 12.637
Shikime: 2117
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Mina, një vajzë e re, keqpërdor aftësinë e saj të sapo gjetur, për të krijuar dhe kontrolluar ëndrrat e njerëzve të tjerë, për t'i dhënë një mësim motrës së saj që e bezdis. Kur motra e saj nuk arrin të zgjohet më, Mina duhet të hyjë vetë në botën e ëndrrave, për ta shpëtuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR