Filma Me Titra Shqip: Ludo

150 min 2020 7.4 / 18
Kategoria: Krim Komedi
Viti: Nov 12, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 374.549
Shikime: 2105
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nga një video seksi e publikuar në internet e deri tek një valixhe e humbur me para, katër histori shumë të ndryshme ndërthuren nëpërmjet tekave të fatit, rastësisë dhe një krimineli të paparashikueshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR