Filma Me Titra Shqip: Money Plane

82 min 2020 5.8 / 193
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 29, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 672.209
Shikime: 2942
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një hajdut profesional me një borxh 40 milion dollarësh dhe me jetën e familjes së tij në rrezik, duhet të bëjë një vjedhje të fundit, të vjedhë një kazino futuriste në ajër, të mbushur me kriminelët më të rrezikshëm në botë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR