Filma Me Titra Shqip: Shithouse

102 min 2020 6.5 / 8
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Oct 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.746
Shikime: 4190
Pershkrimi
Një student i kolegjit shkon në një parti në Shithouse dhe përfundon duke kaluar natën me një vajzë, e cila ka pasur një ditë të ndyrë dhe dëshiron që dikush të rrijë me të.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR