Filma Me Titra Shqip: Words on Bathroom Walls

111 min 2020 5.7 / 16
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Aug 21, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23.711
Shikime: 5877
Pershkrimi
I diagnostikuar me skizofreni në gjysmën e vitit shkollor, një djalosh i zgjuar përpiqet që të fshehë sëmundjen dhe botën e tij të hijeve nga të tjerët, ndërkohë që bie në dashuri me një vajzë të veçantë, e cila e frymëzon që sëmundja e tij të mos bëhet përkufizuese e rrjedhës së jetës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR