Filma Me Titra Shqip: Acne

87 min 2008 6.2 / 58
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: May 18, 2008
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 4.654
Shikime: 4693
Trailer: YouTube
Pershkrimi
KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE TE FORTA! NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! Rafa, një djalë që po përpiqet të zbulojë misteret e dashurisë dhe seksit në adoleshencë. Ai zhytet në veset e moshës së tij, lëkurën e ka plot me akne, ndihet konfuz dhe nuk mund t'i heqë dot femrat nga mendja.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR