Filma Me Titra Shqip: An Affair

92 min 2018 5.2 / 19
Viti: Sep 30, 2018
Gjuha Origjinale: NO
Popullariteti: 5.379
Shikime: 4484
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi këshillohet për shikues mbi 18 vjeç! Një mësuese përfshihet në një histori pasioni me një student dhe fillon të humbasë kontrollin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR