Filma Me Titra Shqip: What Keeps You Alive

99 min 2018 5.9 / 128
Kategoria: Thriller
Viti: Jan 4, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.571
Shikime: 1538
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bjeshkë madhështore, një liqen i qetë dhe tradhëti helmuese gllabërojnë një çift femrash të martuaraqë përpiqen të festojnë përvjetorin e tyre të parë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR