Filma Me Titra Shqip: Ginny Weds Sunny

125 min 2020 6.6 / 13
Viti: Oct 9, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 68.356
Shikime: 3292
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vajza nga Delhi, Xhini, jeton me mamanë e saj që merret me mblesëri-ra. Kjo e fundit mblesëron vajzën e saj me Sanin, i cili ka hequr dorë nga dashuria. Ai thjesht do që të martohet dhe të rehatohet. Por lidhja nuk është aq e lehtë. Ndërsa Xhini takohet me Sanin, dalin në pah shumë gjëra të pa imagjinueshme, në këtë përrallë dashurie, jete, dasmash dhe muzike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR