Filma Me Titra Shqip: The Princess Switch: Switched Again

97 min 2020 7.2 / 248
Viti: Nov 19, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 334.596
Shikime: 5330
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Dukesha Margaret papritur trashëgon fronin në Montenaro dhe kalon një periudhë të keqe me të dashurin, Kevinin, i takon Princeshës Stacy të kthejë bashkë me të dashuruarit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR