Filma Me Titra Shqip: A Christmas Gift from Bob

93 min 2020 5.1 / 4
Kategoria: Familje Dramatik
Viti: Nov 27, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.929
Shikime: 3325
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vazhdojnë aventurat e Xhejms Bouenit dhe Bobit. Xhejmsi, një muzikant në rrugët e Londrës, e gjen veten në shënjestrën e një hetimi për mirëqenien e kafshëve, duke e kërcënuar që do t’ia marrin maçokun e tij të dashur gjatë Krishtlindjeve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR