Filma Me Titra Shqip: A Princess for Christmas

89 min 2011 6.9 / 259
Kategoria: Komedi Familje Romance
Viti: Dec 3, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.36
Shikime: 3134
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Me ftesë të një të afërmi të larguar, një grua e re udhëton me mbesën dhe nipin e saj në një kështjellë në Evropë për Krishtlindje, ku ajo padashur bie në dashuri me një princ të pashëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR