Filma Me Titra Shqip: Blindfire

83 min 2020 8.5 / 2
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Nov 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.667
Shikime: 2839
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një oficer policie i cili ndërsa iu përgjigj një denoncimi për dhunë në familje, vret të dyshuarin Afrikano-Amerikan por më pas mëson për pafajësinë e tij. Duke u përballur me pasojat e atij veprimi, ai duhet të gjurmonte personin përgjegjës ndërsa shqyrtonte përgjegjësinë e tij dhe racizmin e ngulitur që e solli atë në këtë pikë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR