Filma Me Titra Shqip: Dreamland

98 min 2020 7.4 / 14
Kategoria: Thriller Dramatik
Viti: Nov 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19.74
Shikime: 3562
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Eugen Evansi ëndërron të shpëtojë nga qyteti i tij i vogël në Teksas, kur ndesh në hajduten e ëmbël në arrati, pas plaçkitjes së një banke. I dyzuar mes shpërblimit prej 10 mijë dollarësh të vënë për kapjen e saj dhe ndjenjave që fillojnë të lindin për të, atij i duhet të marrë një vendim, i cili do të ndikojë përgjithmonë në jetën e njerëzve që ka dashur ndonjëherë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR