Filma Me Titra Shqip: Adventures of Arsene Lupin

131 min 2004 5,2 / 204
Viti: Sep 17, 2004
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 6,688
Shikime: 2127
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Hajduti i madh Arsen Lupen, gjatë aventurave të tij duhet të përballet me vdekjen misterioze të babait të tij dhe Zhozefinën, një grua e çuditshme e cila duket se është e pavdekshme dhe do të mbledhë tre kryqe të shenjtë për të gjetur një thesar të humbur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR