Filma Me Titra Shqip: Girl

92 min 2020 6.6 / 6
Kategoria: Thriller
Viti: Sep 17, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18.69
Shikime: 2934
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e re kthehet në vendlindje për të vrarë babin e saj abuzues dhe zbulon se dikush e ka vrarë atë një ditë më parë. Duke kërkuar përgjigje ajo zbulon një trashëgimi familjare më të rrezikshme nga ç'mendonte.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR