Filma Me Titra Shqip: The Bélier Family

105 min 2014 6.9 / 1818
Kategoria: Komedi
Viti: Dec 17, 2014
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 9.351
Shikime: 4462
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e re me prindër shurdhmemecë, zbulon se ka një zë të mahnitshëm dhe se mund të bëhet këngëtare e skenave të mëdha.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR