Filma Me Titra Shqip: Only You

119 min 2019 6.9 / 75
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jul 12, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.876
Shikime: 5724
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Elena dhe Xheiku njihen rastësisht mbrëmjen e Vitit të Ri, duke u zënë për të njëjtën taksi. Gjithsesi, në vend që të vazhdonin jetët e tyre pas ndarjes së taksisë, nisin një marrëdhënie pasionante.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR