Filma Me Titra Shqip: Soorarai Pottru

149 min 2020 7.9 / 17
Kategoria: Dramatik Aksion
Viti: Nov 12, 2020
Gjuha Origjinale: TA
Popullariteti: 7.913
Shikime: 1975
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia emocionuese e një fshatari, i cili pasi trajnohet me forcat ushtarake, tenton të realizojë endrrën e babait të tij, të vetën për të hapur një linjë ajrore me kosto të ulët për t'ua bërë fluturimin të mundur të gjithë njerëzve. Një rrugëtim biznesi, dashurie, guximi dhe mbi të gjithave vendosmërie.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR