Filma Me Titra Shqip: Swimming for Gold

91 min 2020 4.7 / 3
Kategoria: Familje
Viti: Sep 17, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.403
Shikime: 2824
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur babai i Kler Karpenter e dërgon atë në Australi për të stërvitur një ekip noti djemsh Kler e gjen veten ballë për ballë me rivalen e saj prej kohësh Mikajla Majkëlls, dhe me lajmin se kampi do të mbyllet nëse ekipi humbet takimin e radhës. Për të shpëtuar kampin, Kler duhet të kapërcejë një frikë të fshehtë, të lërë mënjanë mosmarrëveshjet e saj me Mikajlën dhe të rizbulojë pasionin e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR