Filma Me Titra Shqip: Kill the Messenger

112 min 2014 6.6 / 612
Viti: Oct 9, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.958
Shikime: 4695
Pershkrimi
Një reporter bëhet shënjestra e një fushate shpifjeje vicioze që e çon deri në vetëvrasje pasi ekspozon rolin e CIA-s në armatimin e rebelëve Kundra në Nikaragua dhe në importimin e kokainës në Kaliforni. Bazuar në historinë e vërtetë të gazetarit Geri Ueb.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR