Filma Me Titra Shqip: Welcome Mr. President!

100 min 2013 6.2 / 528
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 21, 2013
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 5.44
Shikime: 2214
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një fshat të vogël malor jeton një burrë me një emër sfidues, Giuseppe Garibaldi, por të gjithë e quajnë atë me pseudonimin Peppino. Një ditë, për shkak të një rrëmuje politikanësh, ndodh një gjë e mahnitshme: Peppino zgjidhet gabimisht President i Republikës Italiane. Zëvendës Sekretarja e Përgjithshme, jofleksibël dhe magjepsëse, Janis Clementi, është e shqetësuar dhe përpiqet për të rregulluar veprimet e paparashikueshme të Presidentit...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR