Filma Me Titra Shqip: My Hero Academia: Heroes Rising

104 min 2019 8.5 / 503
Viti: Dec 20, 2019
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 294.3
Shikime: 1229
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Deku dhe të tjerët nga klasa 1-A duhet të shpëtojnë qytetarët e një ishulli nga një i lig.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR