Filma Me Titra Shqip: 1 Night In San Diego

85 min 2020 6 / 3
Kategoria: Komedi
Viti: Nov 17, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.365
Shikime: 3661
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy shoqe jete, Hannah, një ish aktore me perspektivë dhe shoqja e saj më e mirë Brooklyn, udhëtojnë në San Diego për të takuar një fiksim të shkollës të mesme dhe për të marrë pjesë në një Comic Con. Kur gjërat nuk shkojnë siç planifikohej, udhëtimi i tyre kthehet në një natë kaosi, shthurjeje dhe teston lidhjet më të thella të miqësisë së tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR