Filma Me Titra Shqip: Breaking Surface

82 min 2020 7 / 160
Kategoria: Thriller Dramatik Aksion
Viti: Feb 14, 2020
Gjuha Origjinale: SV
Popullariteti: 124.623
Shikime: 3908
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë një zhytjeje dimërore në bregdetin e largët të Norvegjisë veriore, jeta e dy motrave vihet në rrezik. Një shkëmb i rrëzuar bllokon njërën prej tyre në dyshemenë e oqeanit dhe ky çast, nis një betejë kundër kohës, që shumë shpejt mund të shënojë vdekjen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR