Filma Me Titra Shqip: Lowdown Dirty Criminals

86 min 2020 2.8 / 3
Kategoria: Komedi
Viti: Aug 20, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.905
Shikime: 2269
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Fredi dhe Marvini kanë synimet e tyre për një të ardhme të mbushur me "para dhe mjaltë", duke besuar se një jetë krimi dhe shthurjeje do t'i çojë atje. Fatkeqësisht, të jetosh jetën e krimit, vjen me pasoja. Kur mbyllet një seri punësh të drejtpërdrejta, ata hasin në rrugën e tyre, armikun më frikësues deri më tani, Tapiceren. Kaosi pasues i shkaktuar nga dy rojtarët e saj Semo dhe Roi, i detyron djemtë të rishikojnë karrierën e tyre si kriminelë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR