Filma Me Titra Shqip: Another Me

86 min 2013 4,9 / 131
Viti: Nov 15, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,818
Shikime: 2578
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një adoleshenteje fillon i prishet jeta e saj kur babai i saj sëmuret rendë nga skleroza e shumëfishtë dhe në sytë e saj shfaqet një prani prani misterioze.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR