Filma Me Titra Shqip: A Soldier's Revenge

140 min 2020 4.3 / 7
Kategoria:
Viti: Jun 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.669
Shikime: 2335
Trailer: YouTube
Pershkrimi
I përndjekur nga tmerret e luftës, një ushtar i Luftës Civile i kthyer në një vrasës gjakftohtë duhet të mbrojë dy fëmijët e tij të shfaqur papritmas dhe të shpëtojë gruan që do nga një armik i vjetër.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR