Filma Me Titra Shqip: The Marine 2

95 min 2009 5,5 / 91
Viti: Dec 29, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,887
Shikime: 1223
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një udhëtim të cilën, rreshteri i marinsave Xho Linud (DiBiase) dhe gruaja e tij Robin marrin pjesë në një festë VIP kur katastrofa qëllon. Disa terroristë të pamëshirshëm shfaqen në festë dhe marrin peng një numër njerëzish – duke përfshirë Robinin! I vetëm në një vend të huaj pa përforcime, Linudi duhet të mbështetet te stërvitja e tij si marins për t’iu kundërpërgjigjur terroristëve, për të shpëtuar pengjet dhe për të parandaluar një luftë ndërkombëtare!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR