Filma Me Titra Shqip: Team Marco

92 min 2020 6.3 / 3
Kategoria: Komedi Dramatik Familje
Viti: Oct 6, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.286
Shikime: 2148
Trailer: YouTube
Pershkrimi
12 vjeçari Marko është i fiksuar me iPad-in e tij dhe vështirë se del nga shtëpia. Pasi gjyshja e tij vdes dhe gjyshi zhvendoset në shtëpinë e tij, jeta e Markos kthehet përmbys dhe ai detyrohet të dalë të luajë jashtë. Me sport, të qeshura dhe dashuri, Marko fillon të krijojë lidhje me njerëzit e tjerë dhe mbledh një ekip me fëmijët e lagjes për të sfiduar gjyshin dhe miqtë e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR