Filma Me Titra Shqip: Buried

94 min 2010 6.6 / 1933
Kategoria: Dramatik Thriller Mister
Viti: Sep 24, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.395
Shikime: 1897
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Paul është një shofer kamioni që punon në Irak. Pas një sulmi nga një grup irakianësh, ai zgjohet dhe e gjen veten të mbyllur në një arkivol. Me vetëm një çakmak dhe një telefon, ai është një garë kundër kohës për t’i shpëtuar këtij kurthi klaustrofobik vdekjeprurës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR