Filma Me Titra Shqip: The Christmas Train

98 min 2017 5.9 / 45
Kategoria: Familje Dramatik Romance
Viti: Nov 25, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.683
Shikime: 2675
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një gazetar vendos të marrë trenin nga Uashingtoni për në Los Anxhelos për Krishtlindje që të marrë frymëzim për një histori në nder të babait të tij të ndjerë. Ai njeh udhëtarët e tjerë dhe përfshihet nga një flakë e vjetër gjatë udhëtimit me tren.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR