Filma Me Titra Shqip: Comedy Couple

117 min 2020 7.5 / 1
Kategoria: Komedi Romance Dramatik
Viti: Oct 21, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 1.046
Shikime: 3145
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Zoja dhe Dep janë çifti i komedisë që përpiqen të menaxhojnë lidhjen e tyre në dhe jashtë skenës, mes prindërve që fusin hundë, një publiku të hutuar dhe miqve të çuditshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR