Filma Me Titra Shqip: The Beast

90 min 2020 5.6 / 70
Viti: Nov 27, 2020
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 27.03
Shikime: 4716
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Leonida Riva është një veteran i zymtë, i vetmuar i luftës, dikur Kapiten i forcave speciale të Ushtrisë. Jeta dhe puna e kanë larguar Rivan nga familja e tij. Djali i tij i madh, Matia, nuk e ka falur kurrë ndërsa vajza e tij, Teresa, e do atë pa kushte. Sidoqoftë, një ngjarje tragjike do ta detyrojë Leonidën të shndërrohet në diçka që ai mendonte se e kishte varrosur prej kohësh në të kaluarën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR