Filma Me Titra Shqip: iNumber Number

96 min 2013 5,9 / 11
Kategoria: Aksion Krim Dramatik
Viti: Sep 12, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1,834
Shikime: 1596
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur Çili, një polic i infiltruar, nuk merr shpërblimin që i takonte nga shefi i tij, infiltrohet në një bandë tjetër të cilët do bëjnë një grabitje parash. Ai duhet të pwrballet me dyshimin e kolegut të tij si dhe të kriminelëve të tjerë të cilët dyshojnë për një spiun mes tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR