Filma Me Titra Shqip: The Nest

107 min 2020 7 / 29
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: May 8, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.644
Shikime: 3739
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Jeta e një sipërmarrësi dhe familjes së tij amerikane fillon të marrë një kthesë të keqe, pasi ata zhvendosen në një rezidencë të vjetër angleze, me shpresën për të nisur një jetë të re.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR