Filma Me Titra Shqip: I'm Your Woman

120 min 2020 6.6 / 13
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Dec 4, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24.153
Shikime: 3831
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në këtë dramë kriminale të viteve 1970, një grua është e detyruar të shkojë në arrati, pasi burri i saj tradhton partnerët e tij, duke e dërguar atë dhe foshnjën e saj në një udhëtim të rrezikshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR