Filma Me Titra Shqip: Big Hero 6

102 min 2014 7,8 / 11146
Viti: Oct 24, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24,496
Shikime: 1269
Pershkrimi
Eksperti i Robotikës Hiro Hamada mëson se si ta përmirësojë zanatin e tij duke i falënderuar vëllait të tij dhe miqëve të tyre. Kur disa ndodhi të papritura i fusin ata në rrugët e Fransokios, Hiro i drejtohet mikut të tij të ngushtë dhe e kthen tërë grupin në heronj, të cilit mundohen ta zgjidhin misterin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR